Меню сайту

Виховна робота в школі планується та реалізується у відповідності до програми громадянсько–патріотичного виховання «Народжені в Україні»,яка затверджена на педагогічній раді

Перейти до перегляду зображень

Цільова спрямованість програми «Народжені в України» – формування особистості громадянина та патріота України з притаманними йому цінностями, поглядами, орієнтирами, установками, мотивами діяльності та поведінки. У нашому розумінні - це формування громадянськості як інтегрованої якості особистості, що дозволяє людині відчувати себе юридично, соціально, морально й політично дієздатною. Громадянська позиція школяра повинна висловитися в почутті власної гідності,внутрішній свободі особистості, дисциплінованості, у повазі та довірі до інших громадян.
Завдання:

1.Набуття учнями школи соціального досвіду, формування у вихованця позиції бути гідним прийняти естафету людської духовності;

2.Створення умов для утвердження у свідомості та почуттях школярів соціально значущих патріотичних цінностей, поглядів і переконань, поваги до культурного та історичного минулого України, до національних традицій.

3.Створення умов для більш активного залучення школярів до вирішення культурних, правових, екологічних та інших проблем.

Створення умов для виховання у школярів поваги до Конституції України, законності, нормсуспільного та колективного життя.

4. Створення умов для формування расової, національної, релігійної толерантності.

5.Визначення і використання найбільш продуктивних форм і способів інтелектуального розвитку дитини, професійного зростання педагога;

6.Створення умов для виявлення та розкриття пізнавальних здібностей усіх учасників навчально-виховного процесу;

7.Забезпечення реальної свободи вибору в основних сферах життєдіяльності дітей та дорослих;

8.Створення системи медико-соціальної та психолого-педагогічної підтримкиособистості дитини в процесі розвитку і розкриття її індивідуальних особливостей.

Читати далі

Додаткову інформацію можна також прочитати, перейшовши за наступним посиланням: Формування в учнів громадянськості

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz