Меню сайту

Веселковий англомовний табір

З перших днів роботи табору «Веселка» наші вихованці поринули у світ чарівної англійської мови. Другий загін «Coca-cola» разом із вихователями Шаравагою М.В., Скороход Л.В. та Маліновською Н.М. проводили багато цікавих заходів. Вже 3 червня учні були задіяні у вікторині «The cleverest». Змагалися дві команди, які виявили добрі знання з краєзнавства, зуміли добре розгадати загадки та вдало підбирали антоніми до англійських слів.

10 червня діти брали участь в англійському марафоні «We love English», в якому продемонстрували свої знання про Велику Британію.

Гра-вікторина на свіжому повітрі «The best English learner» відбулася 14 червня. На пришкільному подвір’ї та у корпусі школи були розташовані станції: Краєзнавча, Загадкова, Віршована, Ребусна, Капітанська, Помилкова і Шифрувальна. Діти залюбки долали дистанцію від станції до станції, збираючи виграшні фішки для перемоги. У підсумку обидві команди отримали рівну кількість балів у доказ того, що добре володіють знаннями англійської мови.

Та найцікавіший захід відбувся 15 червня. Вихованці нашого табору брали участь у Всеукраїнській он-лайн-вікторині «Holiday Fun», яка була організована видавництвом «Основа» в місті Харків. Лише десять команд з України стали учасниками цієї гри. Організатори через он-лайн спілкувалися з нашими вихованцями. Команда нашого табору отримала назву «Champions». Вона складалася з 5 учасників: Деркач Юлії, Бокаліус Юлії, Маліновської Анастасії, Нотич Яни та Кравченко Тетяни. Вікторина містила сім завдань на тему «Літні канікули». У перервах між підрахунками балів учасники мали змогу переглянути мультфільм на англійській мові. У підсумку наша команда посіла друге місце по Україні з результатом 19 балів, а перше місце – це 19,5. У нагороду видавництво «Основа» надасть учасникам та вихователю Шаравазі М.В. спеціальні сертифікати про участь в он-лайн-вікторині «Holiday Fun».

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz