Меню сайту

Літо –найяскравіша , кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкідливих клопотів.

Ми любимо сонце і квіти

І літо нам шле свій привіт !

« Таврічата» ми табору діти,

Землі Каланчацької цвіт!

З таким девізом 1 червня 2017 року знову розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку « Таврічата» при Каланчацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

Кожен день у таборі був насиченим, проводились різноманітні екскурсії, походи, подорожі, вікторини, зустрічі,свята, конкурси, змагання, бесіди, години спілкування. Готуючись до усіх заходів, діти вчились працювати злагоджено, підтримувати один одного, відноситись з повагою до кожного, хоч діти були різного віку.

Взагалі життя у таборі дітям запам’ятається надовго і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками. Бо кожен день життя у ньому допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути не лише спритними і сміливими, а й дружніми, чесними, справедливими, добрими, творчими.

 

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz