Меню сайту


Стельмашук  Кузьма   Каленикович

Народився  2 лютого  1924 року  в селі  Крупов є ,   Дубровицького  району,  Ровенської  області, у родині  селян  Стельмашуків   Каленика  Кузьмича  та  Уляни  Федорівни. В родині  окрім  Кузьми  Калениковича  воювали  ще три  брати  Олексій,  Іван та  Яків.

Сам  Кузьма   Каленикович  пішов  на  фронт  коли  йому  виповнилося  19 років. Він був  мінометником  у  335-й дивізії  Третього  Українського  Фронту.  Звільняв  Білорусію,  Молдавію,  Східну  Прусію ( Німеччину) .  Він дістав  три важких  поранення  осколками, його двічі намагалися  комісувати, але  Кузьма  Каленикович  все ж вперто  повертався на фронт для того, щоб  виконати свій священний  обов язок.  Під Мінськом  він  був  нагороджений  медаллю "За  Відвагу  "  та  трьох денною  відпусткою за  те, що разом   з товаришами  взяли  в полон  і доставили  до  свого  штабу двох  німецьких связистів.  Третій раз він був  тяжко поранений  у   серпні  1944 року  в Німеччині ,  після  чого  комісований  в тил. Нагороджений двадцятьма  медалями  та  пятьма  орденами  за  відвагу та  мужність.

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz