Меню сайту

Шкільна бібліотека Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 працює з перших днів відкриття школи (ще в старому приміщенні, де на теперішній час функціонує міжшкільний навчальний комбінат).  Її по праву можна назвати кімнатою №1. Адже весь навчальний та виховний процес в школі починається саме з неї. Сьогодні бібліотека обслуговує 378 читачів, з них 331 учнів.

Бібліотека має книгосховище та абонемент, типове бібліотечне обладнання. Робота її ведеться згідно річного плану. Вона спрямована на національне, громадянське, родинне, трудове, естетичне виховання, профорієнтацію школярів.

Бібліотечний фонд має вільний доступ до користувачів. Змістовному розкриттю книжкового фонду допомагають постійно діючі виставки: «Державні символи України», «У письменника - ювілей», «Мій край легендами овіяний», «Каланчак! Ти перлина Таврійського краю», «Ручки умілі завжди при ділі», «Професії, які ми обираємо», «Мій погляд на історію», «Кольори, що подають надію», «Бережи своє життя».

Рейд-перевірка стану збереження підручників
Книжкові виставки
Бібліотечний урок "Вебліографія - що це?"
 
Усний журнал "Минуле стукає в наші серця"
Бесіди "Книги - наші друзі, бережіть їх!"
Літературний КВК "Дім без книги - день без сонця"

 

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz