Меню сайту

Організація пришкільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. На базі Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для учнів  щорічно організовується  робота  табору відпочинку «Таврічата»  з денним перебуванням. За короткий проміжок часу працівники табору створюють  реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини. А також доброзичливі стосунки з людьми, природою і з самим собою.

У літньому   таборі  сплітаються активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літній  пришкільний  табір  – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.

В роботі табору вихователі враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонуються різні завдання, завдяки яким вони можуть виконувати свої бажання. Програма дає можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, свята, подорожі та відвідували  різноманітні гуртки. Чудовий настрій та неперевершені враження ми отримали там.

Виховний процес з дітьми в таборі поєднує творчість, відпочинок, працю, спорт, які об’єднують тематичні дні: «День знайомства»; «День талантів»; «День захисту дітей»; «День фізкультури та спорту»; «День мандрівки»; «День туризму»; «День звичаїв та традицій»; «День веселих та кмітливих»; «День мандрівки»; «День мандрівки»; «День казки»; «День мандрівки»; «День фантазії»; «День прощання з табором».

Відвідали заповідник Асканія Нова. Стільки цікавих, неповторних, часто навіть незвичних диких та культурних рослин в одному місці ми ніколи не бачили, тому пильно та з величезним інтересом розглядали кожну рослинку, кожен листочок, кожне стебельце. 

Не менше нас вразила поїздка в Скадовськ. Вперше в житті ми мали змогу побачити таку велику кількість атракціонів, відчути, як перехоплює дух висота, як кружать голову каруселі…

Все, що складає насолоду життя в пришкільному таборі «Таврічата» Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

 

 

 

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz