Меню сайту

 

Плекан Іван Дмитрович , народився 18 жовтня 1936 року. Має статус учасника бойових дій. Місце народження: Тернопільська обл.., Теребовлянський район, с. Стара Монисниця.

На початок війни було всього 5 років. Прихід в село не пам’ятає. В селі гітлерівці не стояли. Під час звільнення з села всіх жителів евакуювали в інше село, яке знаходилося за 60 км. Через С. Мосницю проходила лінія фронту. Пам’ятає, як вони перебували 6 місяців в евакуації. Жили в родичів. Після звільнення повернулися додому, але не все майно збереглося. В будинках вже побували мародери.

В 1943 році батько його пішов в партизани. Воював до 1945 року. Був контужений. Але повернувся живий. В 1947 році захворів та помер. В сімї було четверо дітей: 2 брата та 2 сестри.

Після війни Івана Петровича було направлено на навчання до ФЗУ. Після закінчення працював на будівництві нафтопродуктів. Але ця робота йому не подобалася. Приїхав додому, але сім'я вже переїхала за набором. Приїхав і він. Працював до самої пенсії трактористом в радгоспі « Партизан».

Вхід на сайт

Новини школи

Серпнева конференція

26 серпня 2016 року наша школа приймала гостей зі шкіл селища та району. Переглянути фото можна за посиланням: 


Літо 2016

Закінчився навчальний рік, проте робота школи продовжується.


Безпека дорожнього руху


Перше вересня

День Знань. Навіть погода раділа початку навчального року!


Закінчились осінні канікули...

Чому так швидко пролітає тиждень? Наче і відпочити не встигли?! А уявіть, якби і цього тижня не було? Чи стало б нам важче?


Погода в Каланчаку
Мини - чат

200
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz